LTV Breukelen - tennisclub per direct (15 maart) dicht

15 maart 2020


Beste leden en ouders/verzorgers van onze jeugdleden,

Afgelopen donderdag hebben we onze leden geïnformeerd over de gevolgen van de maatregelen van de Nederlandse overheid voor LTV Breukelen. Inmiddels heeft de overheid aangekondigd dat vanaf vandaag 18:00 uur tot en met 6 april ondermeer sportverenigingen op slot gaan.

Als bestuur van LTV Breukelen volgen we het advies van de KNLTB. Dat betekent dat het tennispark en de blaashal dicht gaan tot en met 6 april. Dit heeft tot gevolg dat in deze periode de banen en het clubhuis niet gebruikt kunnen worden voor tennislessen van CTO, vrijspelen, de eerste ronde van de voorjaarscompetitie en andere activiteiten. De blaashal zal op 25 maart ook niet afgebroken worden. We laten nog weten wanneer dit wel zal gebeuren.

Zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn, zullen we deze direct kenbaar maken.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 346 261 226

L.T.V. Breukelen

Broekdijk Oost 45
3621 LM Breukelen