Denk jij mee over de invulling van ons jubileum jaar?

27 oktober 2022


Op 1 april 2023 bestaat onze mooie en bruisende tennisvereniging 60 jaar! We gaan er op 1 april een feestelijke dag van maken, maar we willen meer dan dat. 2023 wordt een jubileumjaar met verschillende feestelijke activiteiten voor jong en oud, voor onze leden, door onze leden.

Hoe dit er allemaal uit gaat zien weten we nog niet. Daarvoor zoeken we jou!

Op woensdagavond 2 november om 20:00 organiseren we een brainstormsessie om dit project op te starten. We zijn op zoek naar enthousiaste leden die op deze avond willen meedenken en ook in 2023 willen helpen om 1 of meerdere activiteiten te organiseren. Iedereen is welkom!

Wil je je opgeven, of wil je meer informatie mail, app of bel naar:  Georgette van Dijk, [email protected], 06-23323166

 

Nieuwscategorieën