Reanimatie cursus bij LTV Breukelen
22 maart 2022

Het bestuur van LTV Breukelen vindt het belangrijk dat er voldoende mensen op onze club rondlopen die kunnen reanimeren als dat nodig mocht zijn. Met Marjolein Geelen en Harry Oussoren als drijvende en stuwende kracht hebben 17 van onze leden op zaterdag 19 oktober een cursus reanimatie en gebruik van de AED met goed gevolg afgelegd.
’s Morgens om 07.30 uur is Richard Alfons extra vroeg begonnen met het schoonmaken van de kantine om ervoor te zorgen dat de deelnemers op een schone vloer hun kennis en kunde konden demonstreren. Na het volgen van de theorie hebben de deelnemers laten zien dat zij goed in staat zijn om de theorie in de praktijk om te zetten door een reanimatie en het gebruik van de AED toe te passen op een oefenpop.
Reanimeren en het gebruik van de AED redt levens en is dus van groot belang om de mensen in jouw omgeving te kunnen helpen indien er zich een hartstilstand voordoet. Deze deelnemers kunnen hier dus nu hun steentje in bijdragen waardoor onze club NOG veiliger wordt voor de leden.
Binnenkort zullen de andere leden die zich ook hebben opgegeven een uitnodiging ontvangen om ook hen de kans te geven deze cursus te volgen. Wil je op de hoogte gehouden worden kan je ook een mail sturen naar [email protected].
Nieuwscategorieën